Kiirlaen on finantsteenuse liik, mille puhul on tegemist lühiajalise laenuga, mida saab taotleda kiiresti ning mugavalt. Kiirlaenu tüüptingimused võivad erineda laenuandjate vahel, kuid need sisaldavad üldjuhul järgmisi tingimusi.

Kiirlaenu vormistamine on kiire ja mugav.

Kui võrrelda kiirlaenu teiste traditsiooniliste laenutoodetega, võib öelda, et kiirlaen on oluliselt lihtsam ja kiirem. Taotlemise protsess on väga lihtne ja mugav, seda saab teha interneti teel. See tähendab, et kiirlaenu saab taotleda kodust lahkumata.

Kui suur on maksimaalne laenusumma?

Kiirlaenu maksimaalne laenusumma sõltub sageli laenuandjast. Enamasti pakuvad laenuandjad laene summas 50-1000 eurot, kuid mõnel juhul võib laenusumma olla ka suurem.

Laenuandja Laenusumma Laenuintress
Monefit 1000 € 10%
Creditea 2000 € 12%
Credit24 1500 € 8%
Kreditex 3000 € 15%
Bondora 2500 € 9%
Hyba 1200 € 11%
Punk Finance 1800 € 13%
Raha24 2200 € 10%
Smsraha 1700 € 7%
laen.ee 1300 € 14%

KKK kiirlaenu kohta

Kas kiirlaenuga on võimalik küsida maksepuhkust?

Kiirlaenuga on võimalik küsida maksepuhkust, kuid see sõltub laenuandjast. Mõned laenuandjad pakuvad võimalust maksepuhkuseks, kuid see tuleb enamasti eraldi kokku leppida.

Kas kiirlaenu võtmisel on vaja tagatist või käendajat?

Kiirlaenu võtmisel ei ole vaja tagatist või käendajat. Kiirlaen on selline laen, kus puudub vajadus tagatise või käendaja järele. See tähendab, et laenuvõtja vastutab laenu tagasimaksmise eest ise.

Kiirlaen kodust lahkumata?

Kiirlaen võimaldab laenutaotlejatel laenutaotluse esitada interneti teel, mis tähendab, et laenu taotlemine on kiire ja mugav ning ei nõua laenuvõtjalt kodust lahkumist.

Kui kiirelt kiirlaen laekub?

Kiirlaenu väljamakse toimub enamasti mõne tunni jooksul pärast taotluse esitamist ja laenuandja poolt heakskiitmist. Kiirlaenu väljamakse kiirus sõltub aga laenuandjast ja panga tööajast.

Kas eksisteerivate laenude tasumiseks tasuks võtta uus kiirlaen?

Eksisteerivate laenude tasumiseks ei ole soovitatav võtta uut kiirlaenu, kuna see võib ainult suurendada laenuvõtja finantskoormust. Enne uue kiirlaenu taotlemist tuleks alati hinnata oma rahalist olukorda ja kaaluda võimalusi laenu tasumiseks.

Kuidas võtta uus kiirlaen internetist?

Uue kiirlaenu võtmiseks tuleks leida sobiv laenuandja ning täita internetipõhine laenutaotlus. Enne laenulepingu allkirjastamist tuleks hoolikalt läbi lugeda laenuleping ja laenuandja tüüptingimused.

Millal võib kiirlaenu taotlus ebaõnnestuda?

Kiirlaenu taotlus võib ebaõnnestuda, kui laenuvõtjal on varasemad maksehäired või muud võlad. Seega on enne kiirlaenu taotlemist soovitatav hinnata oma rahalist olukorda ning tagada, et laenu tagasimaksmine on võimalik.